Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lule Malaj

6 mengjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Tung jetoj ne Zvicer kerkoj nje babysitterin per vajzen time 5 vjeqare qe te vjen per 3 muaj.. ne moshen 20 deri 45 vjeq mundi te me kontaktonki ne viber 076 330 61 41 .. pages per gjdo muaj 400 fr..

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 6 mengjes
  • Pagesa: 400 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë