Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Egzona Dodaj

me marveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

jom egzona nga prishtina kom pervoj pune jom ne fakultetin edukim vitin 4 kom pervoj pune 2 vjeqare po ashtu kom punu ne kopshte me dy grup moshat jom e interesuar qe te munoj ne ndoje kopsht ose per perkujdesjen e femijve ose per ti mesuar femijet ose per ti derguar ne shkoll mundesisht te jen njerz te beseueshem per gjdo gje mund te me kontaktoni ne 044193551Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • me marveshje orë / ditë
  • Pagesa: me marveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët