Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Dinora Pireva sefedini

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje me duhet nje babysittere per ne zvicer per djalin tim , te ket provoj pune me femij dhe te jet ne moshen 30 deri 40 vjeqare, nqofse jeni te interesuar kontaktoni ne viber ose watsup ne nr+41762089044

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë