Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Eli Leskaj

24 ore orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje jam Eli Leskaj nga Shqiperia kerkoj nje familje te kujdesem per femijet e tyre .kam punuar dhe me para ne zvicer si kujdestare. Me kontaktoni ne viber/whatsapp 00355695526967Detale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • 24 ore orë / ditë
  • Pagesa: 500-600 franga
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Tjera