Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gostivar Jam kujdestare

M. Mehmeti

5 dit javes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punsohem si kujdestare fmijsh kam provoj pune 2 vite puna te jet zurich ose winterthur per ma shum me kontaktoni ne email veq familje seriozeDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 5 dit javes orë / ditë
  • Pagesa: 500 euro
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla