Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

F Sh

I plote orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojme kujdestare per vajzen 19muaj, me orar te plote. Te kete se paku 1 vit pervoje pune me femije 1-3vjec. Te interesuarat te lajmerohen ne tel (viber) 044148537.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: I plote
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti