Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Anita Sopi

8-17 orë/ditë

Pershendetje! Jam e interesuar te gjej nje kujdestare me pervoje pune (jo duhanpirese), per femijen tim i cili eshte 9 muajsh, orari i punes prej ora 8-17, Rruga B ne Prishtine. Po ashtu kerkoje dike per te ndihmuar nenen time rreth puneve te shtepise ne Bregun e Diellit ne Prishtine. Nese ka ndonje te interesuar ju lutem me kontaktoni ne numrin 049999342. Mirembetshi!

Detale Profili

  • orari: 8-17
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti