Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adi S.

2 mujor orë/ditë

Pershendetje Kerkojm nje kujdedtare nga kjo e hene per kujdesjen e femive dhe ndihme ne mirembajtje te shtepis. Tre femijet e medhejn jan ter diten ne shkoll. Jetojm ne zvicerr. Personi te jet ne moshen 40-50 vjeqar. Duhani nuk lejohet. Shpresojm se do te ndiheni te kenaqur ne shtepin ton. Ju mirepresim

Detale Profili

  • orari: 2 mujor
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë