Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edonita S

Te bisedohet orë/ditë 7 vite eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per 2 femije, prej te ejten 10.08.2017 ! Kujdestarja duhet te ket eksperienc me beba per me shum kontaktoni ne +41792640798

Detale Profili

  • 7 vite eksperiencë
  • orari: Te bisedohet
  • Pagesa: 600 € Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti