Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora Pireva

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje babysitere per djalin ton , ne jetojm ne zvicer +41786994050

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: 400fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti