Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Berisha

Bisedohet orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ! Jetojm ne zvicerr, ne kanton te Bernit. Kerkojm nje kujdestare e cila do te kujdeset per dy femije (7 mujsh dhe 2 vjeqe). Kerkojm nje person me eksperienc. Na kontaktoni ne viber ose WhatsApp ne 41792640798.

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: Bisedohet
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti