Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Flora Hoxha

5 dite jave orë/ditë

Kerkoj zonje serioze dhe me zemer per dy femijet (9 dhe 5 vjeqare) ne Ch. Kushtet jane te mira, dhome private... nga fillimi i shtatorit.

Detale Profili

  • orari: 5 dite jave
  • Pagesa: 600 CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti