Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Dafina Halili (0)

Gjys orari orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam prej ferizajit jam nji nan 38 vjet me duhet me gjet nji pun per pastrimin e banesave ose shtepis per mu perkujdes edhe per femijt Kush ka nevoj net lajmrohen nr 044647589Detale Profili

 • Femër
 • 2 vite eksperiencë
 • Gjys orari orë / ditë
 • Pagesa: Sipas mundsis
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

 • Kryqi i kuq/Ndihma parë
 • Fakulteti
 • Tjera

/komuniteti