Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Gane c

24 orë/ditë

kerkojm urgjentisht kukdestare per femi dhe per pastrim te shtepis. jetojm ne zvicerr, kijdestarja duhet te jet nga maqedonia. mosha ska lidhje.kujdesja femive behet bashk me mamin e femive.

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: marrveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti