Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Florimi Gashi

sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkoi kujdestare per 2 femije 3 dhe 8 vjeqare puna eshte ne Zvicerr per me gjere ju lutem me kontaktoni ne Tel +41765665860 viber Whatsapp

Detale Profili

  • orari: sipas marrveshjes
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti