Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Arb Ze

0 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kekojm kujdestare per femijet ton per nezvicer per e shum info na lajmroni ne Viber ose WhatsApp 0041799485045

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 0
  • Pagesa: €Chf me marveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti