Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulna Hajdini

8 ohr ne varet me ndrime punoj orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 femijet e mi dhe te na ndimoje per punt e shtepis te jet e sinqert dhe e dashur me femijet mosha prej 29-40 jetojm ne zvicer per pages do te bisedojm te interesuart te kontaktojn ne numerin 0041764158633

Detale Profili

  • orari: 8 ohr ne varet me ndrime punoj
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti