Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Lenjani

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per femijet e mi,jetoj ne zvicerr te interesuarat te me kontaktoj ne nr +41764506206

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti