Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje, kerkojm kujdestare per nje femij 3 vjeq, vendi zvicer, kujdestarja te jet nga maqedonia ose shqiptare nga serbia, per me shum info.. +41791952657

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti