Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Lola Gashi

5 dit javt orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje.. jemi nje Familje ne zürich kerkojm nje kujdestare per 3 femijet ton.. me 3mujorin e plot ju lutem dhe jo mbij 28vjeqare.. kerkoj nga data 8.marsi 2019 numri kontaktus 0041788299571

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 5 dit javt
  • Pagesa: Bisedojm Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti