Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Saranda L.

I diskutueshem orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj dado mbi moshen 40 vjeqe te kontaktojne vetem te interesuarat nr tel whatsapp +41768012603

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: I diskutueshem
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti