Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidia Berisha

7 orë/ditë

Pershendetje. Jemi nje familje kosovare me fe katolike dhe jetojm ne kanton te Luzernit ne Zvicer. Kerkojme kujdestare per djemt tane dhe per ndihme ne punet shtepiake. Une si nane punoj 3.5 dite ne jave. Pagesa Fr. 700. Mosha e preferuar 23 - 40 vjecare. Numri kontaktues +41 76 3278809

Detale Profili

  • orari: 7
  • Pagesa: 8 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti