Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda ilda (0)

max8ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 25vjece nga Shqipria, Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino per ne fillim te muajt Qershor 2019. Te interesuarit le te kontaktojne ne e-mail brisilda.shytaj@gmail.comDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • max8ore orë / ditë
  • Pagesa: 700fr
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti