Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Abnesa Fana (24)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare per femije, ket pune e bej me mjaft perkushtim dhe seriozitet. Nr im kontaktues eshte +38649222598 , Prishtine-DardaniDetale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: sipas marrveshjes
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti