Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pune SUEDI

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet nuk ka pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-45 vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti