Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkojm kujdestare per nje femij vendi kuzern zvicer, kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore preshev,bujanovc etj.. te interesuar nr.tel +41791952657

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti