Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Durrës Kërkoj kujdestare

Mirlinda Bytyqi

9 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjet jetoj ne zvicerr tel 0768165830

Detale Profili

  • orari: 9
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti