Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Anila Nila (0)

8-10 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per punen kujdes femijesh te moshuarish apo mirmbajtje shtepie jam nga shqiperia ,puna te jete ne europe per info viber 00355695656211Detale Profili

  • Femër
  • 4 vite eksperiencë
  • 8-10 orë / ditë
  • Pagesa: Me marrveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti