Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Flora Gashi

7h-18h orë/ditë 1 vit eksperiencë

URGJENT Pershendetje kemi nevoj per nje kujdestare per 25 maj deri me 30 korrik ne zvicrr te jet e kujdeshem te me ndimom per punt e shtepis dhe te mos e pin duhanin. Pagesa 1500.- per 10 jave + udhetimi. Me kontaktoni sa me shpejt. +41787689115

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 7h-18h
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti