Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rona Berisha

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare ne zvicerr per dy vajza 5 dhe 3 vjeqare prej dates 3 qershor mosha e dados prej 30 deri 45 dhe te me ndimon ne punet e shtepis te ineresuarit le te me lajmrohen ne +41767328826

Detale Profili

  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti