Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Merita V

12-16 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per djalin 10 muajsh. Te interesuarat te me shkruajne mesazh. Orari eshte 12:00-16:00 perkohesisht, pastaj me orar te plote. Adresa: Prishtine, Bregu i Diellit

Detale Profili

  • orari: 12-16
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti