Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

laura k

? orë/ditë

Pershendetje ,kerkojme urgjent punetore per kujdesin e femijeve dhe mirembajtjen e baneses ,ju lutem kontakt viber ose watsp 00491756029451 faleminderit

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti