Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina K.

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga gjermania dhe kerkojm nje grua te sinqert dhe puntore per pastrimin e nje shtepije 3 katesh,edhe per pergatitje te ushqimit njeher ne dite per 2 persona. Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer 0041766906840

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 3 muaj
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti