Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Shala I

9-19 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm ni kujdestare ne per pej. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet nuk ka pun. PAGA sipas marrveshjes. Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 9-19
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti