Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ilire D

8-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kërkoj punëtore - mirëmbajtëse të shtëpisë për katër herë në javë. Orari i punës 08-16. Banojmë në Prishtinë Marigona Residence. Të interesuarat të paraqiten në nr. 045978880 ose në viber: 0037745509001. Pagesa është me pagë mujore.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8-16
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti