Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L G

I pa cakzuar orë/ditë

Te nderuara Zonja/kujdestare , kemi nevoj per nje kujdestare serioze dhe e gatshme te kujdeset per me seriozitet per femijen tone.. puna eshte ne Zvicerr , ju lutem me kontaktoni per informacione te me hollsishme ju lutem me kontaktoni ne nr tel. +41 79 917 04 40 viber dhe wats app .. mosha e preferuar der ne 36 vjec ..

Detale Profili

  • orari: I pa cakzuar
  • Pagesa: Sipas marrveshjes .. Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti