Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L H

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare per 2femijet tan 4 dhe 6 vjec te interesuarat te lajmtohen ne nr.0041799567840

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 10
  • Pagesa: Sipas marveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti