Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per femijun, nga data 1 Gusht. Jetoj ne Prishtine lagjja Mati. Te interesuarat te me kontaktojne ne 049760919

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: Me merreveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti