Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Mira Kola

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam 23 vjece me eksperienc 2 vjecare kerkoj te punoj ne nje familje te edukuar dhe te qete , marr si pergjegjesi , femijet , gatimin , dhe pastertine e shtepise. FaleminderitDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 8 orë / ditë
  • Pagesa: 700€
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
  • Nga 3 deri 7 vjeç

Shërbime shtesë

  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti