Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dona K.

8.00 - 18.00 orë/ditë

Pershendetje, jemi duke kerku nje dado (nga maqedonia) per djalin tim 3 vjeqar. Ne jetojm ne Zvicerr (Zürich) Kushtet: • mbi 23 vjeqare • provoj me femij • rroga 450.- Euro • udhtimi falas • orari prej ores 8.00 - 18.00 • free weekend (fundjava e lir) Detyrat: • perkujdesje e djalit • mirmbajtja e baneses • nuk lejohet duhani Numri kontaktus: +41 79 708 66 11 apo ne E-Mail liridona.kuka@outlook.com

Detale Profili

  • orari: 8.00 - 18.00
  • Pagesa: 450 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti