Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lisa K

? orë/ditë

pershendetjekerkojm kubdestare per femi ne gjermoni mosha te jet mbi 24 deri 40 vjeqflm teinteresuar tna kontaktojn ne what sapp viber 004915257046483 flm

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti