Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S P

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj Kukdestare per Djali. Tim 5 vjeqar ne Zvicerr ne kanton Aargau. Nr tel 0765773997 Mosha 20-30 vjeqare

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 500 Fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti