Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

A M (22)

orë/ditë

Kerkoj pune si babysitter ne gjermani ose zvicer.Jam 22 vjec dhe kam eksperienc me femijetDetale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti