Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

T M

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare. Paga 600 franga+ udhtimi. Mu kujdes per fmit edhe me pregadit ushqim. Mosha 25-35. me kontaktoni ne whats app ose viber 0041763792823

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Mas marveshje
  • Pagesa: 600 franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti