Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Fam Jahiu

.. orë/ditë

Pershendetje! Kerkoj nje kujdestare/ndihmse/babysitter nga mesi i qershorit per djalin 3 vjeq dhe vajzen 3 muaj, poashtu edhe per punet e shtepis.. kam nevoj per nje kujdestare te sinqert, besnike, e dashur dhe e qet.. sidomos te ket pasion per ket fush te punes! Ne jetojm ne zvicerr ne nje shtepi te madhe, dhe ti ke dhomen (privatesin) tende, por je edhe me njerz shum te dashur, te sinqert dhe te rrespektueshem, qe edhe fejen muslimane e praktokojn! Ju lutem per detaje tjera me kontaktoni por vetem femra serioze dhe qe kan nevoj, jo per ta kalu kohen ose per te experimentu! Je e mir se ardhur! +41791737517

Detale Profili

  • orari: ..
  • Pagesa: .. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti