Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Luljeta Berisha

pershendetje mua me ka kalu koha eciklit qe 7 dit para dy dite e bera nje test dhe me doli negativ mos esht heret a po vetem qrregullim i ciklit

/komuniteti