Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Mymomat

Përshendetje, pyetja ime eshte lidhur me myomat... i jan paraqit nanes time. Ka qen ne vizit tek gjinekologia ajo e ka ba kontrollen e nevojshme, edhe i ka than perderisa nuk ke dhimbje dhe i ke menstruacionet e rregullta seshte rrezik dhe ska nevoj per operim se je ende e re... vetem ne rast leshimi te gjakderdhjes te paraqiteni.. nana i ka ende me rregull dhe me dhimbje normale menstr. A eshte kjo ne rregull sipas juve? Dhe qfar kishi kshillu ju

Arbe 94 (6 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Arben

Mendimi qe ka dhenë mjekja per beben, eshte i saktë. Prandaj ndiq keshilloj qe ajo ka dhenë.

Gjithe te mirat.

Nita ^ ^ (6 muaj më parë)
Te paska kthy gabim krejt përgjigjen
Sarasara A (6 muaj më parë)
Nuk eshte e thane se gjithmon duhet me prit gjakderdhjen e madhe se eshte shumm ma keq edhe plus ka mundesi me u rrit edhe ma shumm edhe me pas shumm ma shumm komplikime. Ta ndrron mjekun mamir eshte.Uroj qe ti kalon me te mira

/komuniteti