Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth hormoneve

Pershendetje dr Mimoza,kam vones cikli nga muji shkurt 2-3dit,mujit Maj para vones cikli afer 2 jav,isha ne vizit,bera ultrashal,stringo,me tha mjeka gjitha Äquators ne rregull asht vones cikli ki tha nga hormonet..!deshta me ku pyt si mundt te rregulloj ket problem edhe,ku mundt te jet problemi qe asht penges e Hormonev...??? Ju faliminderit per kohen qe gjeni qdo her..!

Lenaa .. (6 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Lena

Nga sa kuptova per c'ka shkruan, problemi i crregullimit menstrual vjen per shkak te prishjes se niveleve hormonale. Mjekja qe e ka konstatuar kete duhet te rekomandoj se cfare analizash duhet te kryheshin per te gjetur shkakun dhe trajtuar.

Gjithe te mirat.

/komuniteti