Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Prsh
Jam ne javen e 21 te shtatzanis,jam duke perdorur vita-miner prenatal +dha, qe 7 ditë por sod verejtja qe do te skadonin më 11 2019 qe i bie kete muaj, sa jan te rrezikshme qe kam perdorur jam e shqetesuar per bebin se mos kan shkaktuar dem. Keshtu gjendjen e kam shum mir nuk kam simptoma te ndryshme nga perdorimi i tyre.
Ere A (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Era,

Nuk besoj qe te kete shkaktuar ndonje dem, por te lutem ke kujdes ne perdorim te produkteve.

Gjithe te mirat.

/komuniteti