Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Analiza e strishos

Pershendetje doktoresh kam 5 muaj e martuar dhe tentoj per shtatzeni kam ber kontrollet gjinekologjike dhe mjeku me ka then qe jam shum mire ne aspektin gjinekologjik me ka then te bej strishot dhe me kan rezultuar mycoplasma negativ urraplasma negativ chlamydia negativ por me kan dal Staphyloccocus aureus pozitiv Enteroccocus faecalic pozitiv escherichia coli pozitiv gardnerella vaginalis pozitiv dhe kam perdor vetem cefaclor qka me rekomandon te marr tjeter sepse doktori sme ka pershkruar asgje tjeter

Erzana Thaci (3 javë më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Te rekomandoj qe duhet bere edhe nje ekzaminim tjeter gjinekologjik dhe disa ekzaminime te tjera suplementare per te vletesuar shendetin tend riprodhues po ashtu edhe te bashkeshortit.

Nese deshiron me kontakto ne kliniken ku punoj Nr i kontaktit 0692033965.

Gjithe te mirat.

/komuniteti